Connect with us

Oyun

Insurgency: Sandstorm Xbox One ve Playstation 4’e geliyor

Oyunun konsol versiyonu henüz Türkiye’de satışa sunulmadı

Insurgency: Sandstorm

2018 yılında piyasaya sürülen birincil şahıs taktiksel nişancı oyunu Insurgency: Sandstorm, 29 Eylül 2021 tarihinde Xbox One ve Playstation 4’e geliyor. Insurgency: Sandstorm Steam ile birlikte çıkış yapınca oyunun konsollara da bir an önce gelmesi bekleniyordu. Yaşanan gecikmelerin ardından yetkililer Insurgency: Sandstorm’un konsol çıkış tarihini 2020’nin Ağustos ayı olarak belirlemişti.

Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor

Oyunun tedarikçisi Maximum Games’în Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile nihayet net bir tarih verilmiş oldu. Yurtdışında 26 euro fiyatla satışa sunulan Insurgency Sandstorm henüz Türkiye’deki Playstation ve Xbox mağazalarında yerini almadı.

Maximum Games tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Insurgency Sandstorm PS4 ve Xbox’a geliyor!

Muhteşem bir taktik FPS ile yürütülen gerçekçi modern çatışmalara katılın! Bir dizi işbirlikçi ve çok oyunculu mod aracılığıyla çağdaş bir çatışmanın parçaladığı ortamlarda savaşın.”

30 FPS bandında oynayabileceğiniz en iyi aksiyon-shooter oyunlarından biri Insurgency: Sandstorm olabilir. Ayrıca oyunda vuruş işaretleri ve öldürme onay bildirimleri gibi modern FPS oyunlarının kolaylıkları olmadığından oyuncular türünün diğer örneklerine göre farklı bir deneyim yaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun