Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası’nın 6. hafta heyecanı başlıyor

Bu hafta oynanacak olan 6. hafta karşılaşmaları ile birlikte, play-off’a kalacak takımlar belirlenebilir.

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası'nın 6. haftada oynanacak karşılaşmalar belli oldu

INTEL ESL Türkiye tarafından düzenlenen INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası’nda 6. haftada oynanacak karşılaşmalar belli oldu.

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası, 4 Temmuz- 23 Ağustos tarihleri arasında 8 takımın katılımıyla birlikte online olarak düzenleniyor. Bu hafta sonu ligin 6. haftası oynanacak, gelecek hafta ise oynanacak olan 7. hafta karşılaşmalarının ardından lig aşaması tamamlanacak. Lig aşamasının tamamlanmasıyla birlikte ligi ilk 4 sırada bitiren takımlar, play-off aşamasında mücadele etmeye hak kazanacak.

Bu hafta sonu oynanacak olan lig karşılaşmalarına baktığımız zaman, Çamlıca ligin son sırasındaki DA‘yı geçerek play-off iddiasını sürdürmeyi hedefliyor. Play-off’larda mücadele etmeyi garantileyen 9INE ve Sangal ise, lig aşamasını zirvede bitirmek için bu hafta oynayacaklarını karşılaşmalarda mutlak galibiyeti hedefliyor. Play-off’a kalmak için LOG Esports, 2 kritik karşılaşmaya çıkacak. Thatoc ve Sangal ile karşılaşacak olan ekip, eğer bu 2 maçı da kazanmayı başarırsa play-off’lara katılmayı yüksek ihtimalle garantilecek. Öte yandan Thatoc Esports, alacağı galibiyetler ile birlikte bir anda kendisini play-off potasında bulabilir.

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Puan Durumu

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası

Split’in A alanına saldırmak için çok etkili bir Killjoy nanosürüsü keşfedildi!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive