Connect with us

Espor

Invictus Gaming, EDG’yi üzdü ve galibiyet serisini bitirdi

Bu seride IG oyuncuları etkileyici şekilde mental olarak oyundan düşmediler.

Invictus Gaming

Invictus Gaming, 2021 LPL bahar mevsiminin altıncı haftasında EDward Gaming’i 2-0 ile devirdi.

Bu, her iki takımın da üst düzey oyunlarını içeren yoğun bir League of Legends serisiydi, ancak IG, üstün mekanik yetenekleri ile sonunda öne çıkmayı başardı. MVP oyları ormancı Peng “XUN” Li-Xu ve alt koridor Ding “Puff” Wang tarafından toplandı. XUN, ilk oyunda Lillia’yı erken oyuna hükmetmek için kullandı ve maçı 6/1/7 skor katkısı ile bitirdi. Puff, ikinci oyunda büyük bir altın dezavantajıyla karşı karşıya kaldıktan sonra takımının oyunda kalmasına yardımcı oldu ve maçı bitirmeden önce dörtte dört yaparak oyunu kapattı.

Serinin ilk oyununda, Invictus Gaming erken oyun performansı başarılarının anahtarı gibiydi. EDG erken oyunda küçük bir altın üstünlüğü yakalamayı başarırken, maç orta oyuna geldiğinde IG draftının üstünlüğü başladı. Bir takım savaşı kazandıktan sonra, oyunu tersine çevirip 6.000 altın öne geçip bu üstünlük ile oyunu bitirmeyi başardılar.

İkinci oyun, bir Baron oyununa gitmeye karar verene kadar EDG’i önde gidiyordu. IG’nin alt koridoru Puff takımı 5.000’den fazla altın geri düştükten sonra takımını oyunda tutmak için baron yakınlarında bir quadrakill’i güvence altına alarak Samira ile EDG’nin içinde gezdi. Sonraki takım savaşlarında EDG’yi kesip atmaya devam etti.

Bu galibiyetle IG (5-4), 2021 LPL Spring Split’te yedinci sıraya yükseldi . EDG (8-1) ile hala birinci sırada kalıyor ancak Royal Never Give Up (7-1) tarafından yakından takip ediliyor. IG’nin bir sonraki karşılaşması 28 Şubat Pazar günü zayıflamış Suning’e karşı olacak.

XFlow Esports yeni FIFA21 oyuncusunu taraftarlarına duyurdu

FIBA Twitch ile anlaştı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor