Connect with us

Espor

İTÜ Espor League of Legends takımını duyurdu!

İTÜ Espor yeni oyuncuların da dahil olması ile oluşan League of Legends takımını duyurdu!

İTÜ Espor

Ülkemiz espor arenası yayıncı takımları, profesyonel spor kulüplerinin takımları, kişisel espor girişimleri gibi yeni oluşumlar ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kurulan yeni takımların arasında önemli bir kısmı ise ülkemiz üniversitelerinin espor takımları kapsıyor. Bugün yapılan bir duyuru ile bu espor takımlarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Teknik Üniversitesi Espor Kulübü bünyesinde kurulan İTÜ Espor League of Legends takımı ve oyuncuları yapılan paylaşım ile resmi olarak duyuruldu.

Daha önceden VALORANT, Legends of Runterra, Teamfight Tactics gibi takımlarını duyuran ve üniversiteler arası turnuvalarda kendisini gösteren İTÜ Espor yeni duyurduğu League of Legends takımı ile de espor arenasındaki mücadelesini sürdürecek.

  • Üst Kordior – Vâreste (Muhammed Altaş)
  • Orman – Screwer (Muhammet Karaçubuk)
  • Orta Koridor – VICØDIN (Berke Gaffaroğlu)
  • ADC – Ridy (Enis Bodur)
  • Destek – Tempathy (Tuna Serin)

Şeklinde oluşturulan takım için kulübün resmi hesabı üzerinden “Aramıza yeni dahil olan oyuncular ile birlikte resmi League of Legends takımımız belli oldu.” açıklaması yapıldı.

Üniversite Espor arenasında mücadele edecek İTÜ Espor takımına ve oyuncularına bizler de çıkacakları karşılaşmalarda başarılar dileriz.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor