Connect with us

LoL

Jankos: “Herkesi yenebiliriz”

G2 Esports’un yıldız oyuncusu Jankos, bazı açıklamalarda bulundu.

G2 Esports’un başarılı oyuncusu Marcin “Jankos” Jankowski, eweszlo.pl‘ye bazı açıklamalarda bulundu. Worlds 2019’a dair bazı konulara da değinen oyuncu, takımına ve bölgesine güveniyor.

LoL’ün 10. yılı 16 Ekim’de kutlanacak

2019 yılında gösterdiği dominant performans ile Worlds 2019’a damga vurması beklenen ekiplerden biri olan G2 Esports’un yıldız oyuncusu Jankos, ülkesindeki medya kuruluşuna bazı açıklamalarda bulundu. Jankos yaptığı açıklamada ne olursa olsun takımına güvendiğini söyledi. Herkesi yenebileceklerini belirten yıldız oyuncu, daha önce IG, RNG ve SKT ile oynadıklarını ve SKT’yi Kore’nin 1. seri başı olduğu dönemde yendiklerini belirtti. Oyuncu, Griffin ve DAMWON gibi ekipleri de yenebileceklerini söyledi.

Worlds 2019’da meta ne durumda olacak?

Jankos, röportajda iddialı söylemlerde de bulundu. Dünya şampiyonasında onları kimin durduracağına dair düşüncesini paylaşan Jankos, bu ekibin Fnatic olabileceğini belirtti. Ve devamında Worlds 2019’u ya G2 Esports’un ya da Fnatic’in kazanacağını söyledi. 12 Ekim’de ana turnuvası başlayacak olan Dünya Şampiyonası’na giderken ilk defa Avrupa takımlarının bu kadar iddialı olduğunu görüyoruz. Ekiplerin, bu iddialı lafların altını nasıl dolduracağını kısa süre içerisinde göreceğiz.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL