Connect with us

Espor

Japone yeni dönemde 1907 Fenerbahçe’de yer almayacak

1907 Fenerbahçe’de hareketlilik sürüyor. #VFŞL

1907 Fenerbahçe‘de hareketlilik sürüyor. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde dönemi kupayla kapatan ve MSI 2019 ön eleme gruplarında Türkiye’yi temsil eden sarı-lacivertli ekip, yakın dönemde üst koridor oyuncusu Ruin ve ormancısı Kirei ile yollarını ayırmıştı.

Kısa bir süre önce takım kaptanı Japone de teklifleri değerlendirebileceğini, nişancı Hades ve koç Turkinator ile yola devam etmemek istediğini belirtmişti. Bu açıklamaların ardından ne yapacağı merakla beklenen Japone, kişisel Instagram hesabından konuyla ilgili bir paylaşım daha yaptı. Kaptan, ligin yeni döneminde Fenerbahçe’de olmayacağının kesinleştiğini belirtti.

1907 fenerbahçe hades turkinator

1907 Fenerbahçe’nin kaptanı Japone, Hades ve Turkinator ile devam etmek istemediğini söylemişti. (David Lee/Riot Games)

Japone’nin açıklaması şöyle oldu: “Bugün Fenerbahçe ile ayrılığımız kesinleşti. Beni bu yolda destekleyen bütün taraftarımıza teşekkür ederim.”

Twitch dünyasının ünlü isimlerinden Elwind de Japone’nin açıklamaları sonrası bir “teori”sinden bahsetmişti. Hemen aşağıdan okuyabilirsiniz.

Elwind, Japone’nin son açıklaması üzerine “teori”sinden bahsetti

1907 Fenerbahçe’de Untara transferinin arkası gelecek

Üst koridor oyuncusu Ruin ile yollarını ayırdıktan sonra ilk yabancı transferini üst koridora yapan 1907 Fenerbahçe, en son SK Telecom T1 bünyesinde boy gösteren Untara ile anlaşmıştı. Kirei’nin yerini henüz doldurmayan sarı-lacivertli ekibin destek rolünde nasıl bir yol izleyeceği henüz netlik kazanmış değil.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor