Connect with us

Espor

Kaos Next Rüya VALORANT takımının koçu Magnitude oldu

Oyuncuların ardından takımın koçu da belli oldu.

Kaos Next Rüya VALORANT takımının koçu Magnitude oldu

Geçtiğimiz günlerde YANKAS, mag0o, Hepsev ve ThePrimerio’yu renklerine kattığını açıklayan ve en son olarak brasco’yu transfer ettiğini duyurarak kadrosunu tamamlayan Kaos Next Rüya, VALORANT takımına koçluk yapacak ismi de duyurdu. Belirtilene göre Magnitude, takımın yeni koçu oldu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 15 Nisan Cuma gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşımda takımın yeni ismi Kadir “Magnitude” Coşkun, “Vuran takımın vuran koçu olmalı !! Ailemize hoş geldin.” sözleri ile duyuruldu.

Magnitude: “Şimdi hedefe!”

Takımda koç rolünü üstlenecek olan Coşkun, duyurunun ardından yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini “Proje tamam, kadroyu kurarken bana güvenen @AyhanNRx beye teşekkürler. Teklifimi reddetmeyip kabul eden oyuncu arkadaşlarıma ayrı teşekkürler ve desteğini asla esirgemeyen editlerde ve bazı organizasyon işleriyle ilgilenen eşime çok teşekkürler. Şimdi hedefe! 💪@kaosnextruya” sözleri ile dile getirdi.

Takımın Genel Menajeri Emre M. Yiğittekin ise VALORANT ekibinin tamamlandığını söyleyip, “Birlik liginde tek slot kalması üzücü. Slota aday çok fazla takım var. Umarım hak eden biz oluruz :)” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Kaos Next Rüya VALORANT takımını brasco ile tamamladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor