Connect with us

Espor

Kimya Ejderi oyundan geçici bir süreliğine kaldırıldı

”Kimya ejderini bir süre sonra geri getirebiliriz.”

Kimya Ejderi oyundan geçici bir süreliğine kaldırıldı

Riot Games, 2022 sezonunun başında oyuna yeni eklenen iki tarafsız canavardan biri olan Kimya Ejderi’nin bir süreliğine devre dışı bırakıldığını duyurdu. Kimya ruhu ve kimya vadisinin de kaldırıldığını belirten Riot Games, kararın verilmesinde bir süredir oyunculardan alınan geri dönüşlerin etkili olduğunu açıkladı. Kaybeden takım için kimya ruhuna karşı oynamayı sinir bozucu olarak nitelendiren Riot, açıklamasında mevcut sürümle ilgili sorunları çözmek için tasarım değişiklikleri yapılacağına yer verdi.

Yaklaşık bir hafta önce Kimya Ruhu‘na dengelemeler getirmeyi düşünen Riot Games, ejderhanın verdiği güçlendirmelerden biri olan görünmezlik mekaniğinin bazı sorunlara yol açabileceğini belirtmişti. Bunun yanı sıra Kimya Ejderi’nin oyuna ne zaman döneceği hakkında net tarih verilmedi. Bir sonraki yamaya kadar Kimya Vadisi odaklı yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliriz.

Riot Games tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Geçtiğimiz birkaç ay içinde sosyal medya ve anketler aracılığıyla, Kimya Ejderi eklemesinin, özellikle de kaybeden takımdaysanız, oynamak için çok sinir bozucu olduğuna dair geri bildirimler aldık. Bugünden itibaren Kimya Ejderi, Vadisi ve Ruhu’nu devre dışı bırakıyoruz. Kimya Ejderi ve ilgili sistemler devre dışı bırakılırken, orijinal olarak elde etmeye çalıştığımız şeyin ruhunu koruyup mevcut sürümlerle ilgili sorunları çözmek için tasarım değişiklikleri yapacağız. Önceliğimiz Kimya Vadisi olacak. Düzeltilmesi zaman alabilir, bu da demek oluyor ki Kimya Ejderi’ni bir süre sonra geri getirebiliriz.

Her zaman olduğu gibi amacımız sihirdar vadisini en iyi hale getirmek ve bu sefer hedefe ulaşamadığımız çok açık. Bizimle görüşlerini paylaştığınız ve Kimya Ejderini vadiye döndürürken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.”

https://twitter.com/LeagueOfLegends/status/1485724488788373506

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor