Connect with us

LoL

K’Sante’nin geliştirme sürecini merak ediyor musunuz?

K’Sante ve Naruto arasındaki bağlantıyı merak ediyor musunuz?

K'Sante Yetenek Tanıtımı

Milyonlarca çevrimiçi oyuncuya sahip League of Legends’ın yeni şampiyonu K’Sante’nin geliştirme sürecini merak ediyor musunuz? Riot Games son paylaştığı geliştirme blogu ile birlikte KSante’nin geliştirme süreci hakkında konuştu. Özellikle şampiyonun Naruto ile olan bağlantısı oyuncular tarafından çokça soruldu.

K’Sante ve Naruto Arasındaki Bağlantı

Bildiğiniz üzere KSante ultisini kullandığında elindeki silahlar kabuklarından kurtulup bir bıçağa dönüşüyor.

Riot Games oyun tasarımcısı AzuBK yaptığı açıklama ile “”KSantenin ultisini tasarlarken aklımda Naruto’dan bir sahne vardı. Hatırlarsanız Rock Lee bacak ağırlıklarını çıkardığında herkes ‘Bir dakika ya, böyle bir şey yapabiliyor mu?’ diye soruyordu. KSantenin tasarımını teslim ederken ultisini bu sahneyle açıkladım,” ifadelerini kullandı. “Tasarımın altında yatan fikir, takım savaşının ön saflarında taşıyıcılarını korumak ve takımı için pozisyon ayarlamak amacıyla tüm yeteneklerini kullanan K’Santenin her şey bekleme süresine girince ‘Eh, yapacak bir şey kalmadı. Şimdi skor alma zamanı,’ demesiydi.” dedi

Tasarım Lideri Daniel “Riot Maxw3ll” Emmons ise konu hakkında “K’Sante’nin tasarımını devraldığımda bahsi geçen Naruto sahnesinin etkisi büyük oldu. Başından beri Hodri Meydan olarak adlandırılan ultinin ilk versiyonunda rakibini tekmeyle duvarın öteki tarafına göndermiyordu. ‘Bir tank nasıl gösterinin yıldızı olabilir?’ diye düşünürken aklımıza rakiplerini görkemli bir şekilde pataklayabileceği geldi,” diyerek devam etti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL