Connect with us

Espor

KT Rolster ekibi Life ve Rascal’ı kadrosuna kattı!

KT Rolster yeni sezona oldukça iyi bir kadroyla giriyor

KT Rolster ekibi Life ve Rascal'ı kadrosuna kattı!

LCK takımlarından KT Rolster, GEN ile yollarını ayıran destek oyuncusu Life ve üst koridor Rascal transferlerini duyurdu. Yeni sezona başlarken Kore ligi LCK’de belki de son yılların en hareketli transfer dönemlerinden biri yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde eski oyuncuları Aiming’in takıma döndüğünü ve T1’dan ayrılan deneyimli ormancı Cuzz’ı kadrosuna kattığını açıklayan KT Rolster, yeni sezona oldukça iddialı bir kadroyla girmeyi planlıyor.

GEN ekibi yeniden yapılanıyor

Geçtiğimiz üç yıl boyunca neredeyse tamamen aynı kadroyla başarı yakalamaya çalışan GEN ekibi son Dünya Şampiyonası’nda yarı finalde EDG’ye takıldıktan sonra mevcut beşli ile daha fazlasının yapılamayacağını farketti. Üst koridora Rascal yerine Doran’ı kadrosuna katan GEN, ormancı pozisyonunda da Clid’den boşalan yeri Peanut ile doldurdu.

KT Rolster yeni sezonda mücadeleci olabilir

Son sezonlarda mevsim finalleri sınırında dolaşan KT Rolster ekibi 2018 yılında çıktığı seviyeye tekrardan ulaşmak istiyor. Aktif olarak kadrosunda orta koridor oyuncusu bulundurmayan KT ekibi sürpriz bir transferle şampiyonluk adaylarından biri haline gelebilir. Yeni sezonda KT Rolster’ın başlangıç beşlisinde görev alacak dört oyuncu şu şekilde:

  • Üst koridor: Rascal
  • Ormancı: Cuzz
  • Alt koridor: Aiming
  • Destek: Life

”Çaylak bir oyuncudan Dünya Şampiyonası oyuncusuna, uzun süredir GEN ekibinin oyuncusu olan Jungmin ‘Life’ Kim KT Rolster’a transfer olacak. Life’ı tekrardan görmek için sabırsızlanıyoruz ve kariyerinin bir sonraki aşamasına geçerken ona en iyi şanslar diliyoruz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor