Connect with us

Espor

LCS 2022 Bahar Mevsimi 2. hafta mücadeleleri sonlandı

Sıralamadaki ilk beş takım 3G1M ile liderliği paylaşıyor

LCS 2022 Bahar Mevsimi 2. hafta mücadeleleri sonlandı

LCS 2022 Bahar Mevsimi 2. hafta 2. gün maçları Amerika’daki iki temsilcimiz Blue ve Luger’in karşı karşıya geldiği Dignitas vs CLG mücadelesiyle tamamlandı. Lige beklentilerin üzerinde bir başlangıç yapan Dignitas, Lock-In turnuvasında gösterdiği performansın çok uzağında kalan CLG ekibini mağlup etti ve galibiyet sayısını 3’e çıkardı. Counter Logic Gaming ise şuana kadar çıktığı dört maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.

Bir diğer temsilcimiz Closer ise 100 Thieves formasıyla zirveyi yakından ilgilendiren mücadelede Evil Geniuses karşısında galip geldi. Haftanın ilk günüde Immortals karşısında alınan mağlubiyetin ardından 100 Thieves’in liderliği bırakmamak için bu maçı mutlaka kazanması gerekiyordu. Team Liquid’in de hata yapmadığı bir günde 100T, Closer‘ın önderliğinde hayati bir galibiyet aldı.

LCS 2022 Bahar Mevsimi 2. hafta 2. gün sonuçları

  • Immortals  0 — 1  Cloud9
  • TSM  0 — 1  Golden Guardians
  • Evil Geniuses  0 — 1  100 Thieves
  • Team Liquid  1 — 0  FlyQuest
  • Dignitas  1 — 0  Counter Logic Gaming

Sezona 3-0’lık harika bir başlangıç yapan FlyQuest ekibi Team Liquid karşısında mağlubiyete engel olamadı. Bu sonuçla birlikte her iki takım da 3G1M durumuna gelerek ligin tepesinde yer aldı. Öte yandan TSM ekibi taraftarlarını üzmeye devam ediyor. Şuana kadar henüz galibiyetle tanışamayan TSM için gelecek hiç de parlak gözükmüyor. LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde 2. hafta mücadelelerin tamamlanmasıyla birlikte ilk beş sıradaki takım 3G1M ile liderliği paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor