Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 4. hafta karşılaşmaları tamamlandı!

Şampiyonluk Ligi 4. hafta heyecanı 2. gün karşılaşmaları ile sona erdi!

VFŞL 4. hafta

Şampiyonluk Ligi’nde 4. hafta heyecanı dün ve bugün oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Dark Passage vs Team Aurora karşılaşması ile başlayan ŞL 4. hafta karşılaşmaları bugün oynanan Galatasaray Espor vs 5 Ronin mücadelesi ile sona erdi. İşte haftanın tüm detayları.

Şampiyonluk liginde zirve mücadelesi tam gaz devam ediyor. Geride bıraktığımız 4 haftanın sonucunda Dark Passage, Team Aurora ve fastPay Wildcats 6 galibiyet 2 mağlubiyet ile ligin zirvesinde yer alıyorlar. Eğer dün oynanan karşılaşmaların sonuçlarını merak ediyorsanız haftanın genel özetinden önce ŞL 4. hafta 1. gün sonuçları yazımıza göz atabilirsiniz.

Papara SupperMassive Blaze ve Fenerbahçe Espor arasında oynanan ve Fenerbahçe’nin galip gelmesi ile başlayan Şampiyonluk Ligi 4. hafta 2. gün karşılaşmaları Team Aurora ve Galakticos karşılaşması ve Team Aurora galibiyeti ile devam etti. Beşiktaş karşısında galibiyet alan Dark Passage ve NASR ESPORTS karşısında galibiyet alan fastPay Wildcats karşılaşmaları sonrasında Galatasaray Espor vs 5 Ronin maçı ile hafta tamamlandı. Haftanın genel özeti için aşağıda bulunan gönderiye göz atabilirsiniz.

https://twitter.com/LoLespor/status/1492890698995142656?t=GeSGhsE_szqR_xxFmgZ5Ew&s=19

ŞL’de mücadeleler 19 Şubat’ta başlayacak 5. hafta 1. gün karşılaşmaları ile devam edecek. Sizler de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız LoLespor resmi kanallarını ve bizleri takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor