Connect with us

Espor

LCS 2022 Bahar Mevsimi 6. hafta mücadeleleri tamamlandı

Cloud9 ekibi Team Liquid’i mağlup ederek liderliği eline aldı

LCS 2022 Bahar Mevsimi 6. hafta mücadeleleri tamamlandı

LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde üst sıralardaki yarış giderek kızışıyor. Son şampiyon 100 Thieves’in sezona istediği gibi başlayamamasının ardından Cloud9 ve Team Liquid liderliği eline almış, Dignitas ve FlyQuest ekipleri de elit takımları tehdit etmeye başlamıştı. 6. haftanın 2. gününde Cloud9, ezeli rakibi Team Liquid’i mağlup ederek hafta sonunda tek başına liderlik koltuğuna oturdu.

Temsilcimiz Closer’ın ekibi 100 Thieves ise FlyQuest karşısında hata yapmadı ve zirveyi takibi sürdürdü. Bir diğer temsilcimiz Luger ise Counter Logic Gaming formasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 6. haftanın ilk gününde yetenek gücü Kai’Sa oyunuyla takımını galibiyete taşıyan Luger, bu sefer de Golden Guardians karşısında ön plana çıktı.

LCS 2022 Bahar Mevsimi 6. hafta 2. gün sonuçları

  • Team Liquid  0 — 1  Cloud9
  • Fly Quest  0 — 1  100 Thieves
  • TSM  0 — 1  Evil Geniuses
  • Immortals  0 — 1  Dignitas
  • Golden Guardians  0 — 1  Counter Logic Gaming

LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde normal sezonun bitimine iki hafta kala zirve yarışı Cloud9 ile Team Liquid arasında sürüyor. Cloud9 ekibi 7. haftada önce TSM, ardından CLG karşısında liderliğini korumaya çalışacak. Team Liquid ise FlyQuest karşısında önemli bir sınava çıkacak. 6. hafta maçlarının tamamlanmasıyla birlikte oluşan puan durumu şu şekilde:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor