Connect with us

Espor

Bjergsen önümüzdeki sezon profesyonel oyunculuğa geri dönmek istiyor

Başarılı oyuncuyu tekrardan sahnelerde izleyebiliriz

Bjergsen LCS

Geçtiğimiz yıl emekli olduğunu açıklayan yıldız orta koridor oyuncusu Bjergsen, profesyonel arenaya geri dönmek istiyor olabilir. Oyunculuk kariyerinin sonlanmasının ardından efsanesi olduğu TSM takımının koçluğunu yapan veteran isim, Upcomer’dan TYLER ERZBERGER iddiasına göre 2022 yılında aktif oyuncu olarak görev almak istiyor.

16 Kasım tarihinde TSM ile sözleşmesi bitecek olan 25 yaşındaki Danimarkalı oyuncu LCS veya LEC’den gelebilecek tekliflere bakıyor. 2013 yılından beri yalnızca NA LCS’de mücadele eden tecrübeli oyuncu toplamda altı kez kupayı kaldırmayı başarmıştı. Kuzey Amerika tarihinin en iyi oyuncusu olarak görülen süper yıldızı önümüzdeki sezon tekrar sahnelerde görebiliriz.

Bjergsen’ın profesyonel oyuncu olarak TSM’e dönebilme ihtimali de hiç az değil . Yalnızca LCS’de her şeyi başarmış biri olarak kendisine farklı bir macera seçme olasılığı çok daha fazla. TSM ekibi Bjergsen’ın koçluğunda yaz mevsimini lider tamamlamış fakat kaybedenler grubu 3. turunda ezeli rakibi Cloud9’a 3-2 kaybederek 2021 Dünya Şampiyonası biletini elinden kaçırmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor