Connect with us

Güncel

Udyr rework’ü League of Legends oyuncularıyla buluşuyor!

League of Legends’ta Udyr, yeni oynanışıyla vadiye iniyor!

Udyr rework
Udyr rework duyurusundan bir kare

Udyr’in yeni oynanışı League of Legends’a geliyor!

Riot Games’in efsanevi MOBA oyunu League of Legends, gelişmeye ve yeni içerikler getirmeye devam ediyor. Sürekli olarak yeni şampiyon eklenmesi ve kullanımı eski oynanış tarzında kalan veya görünüşü uzun süredir güncellenmeyen şampiyonlara rework getiren LoL ekibi, 5 Ağustos tarihinde sosyal medya hesaplarında paylaştıkları video ile birlikte uzun süredir beklenen Udyr rework‘ünü duyurmuş oldu. Uzun süredir gündemde olmasının yanı sıra, 7 ay gibi bir süre öncesinde LoL çalışma ekibi, resmi web sitelerinde Udyr’in yenilenmesi ve bu yenilikte neler amaçlandığını detaylı bir şekilde anlatan, resimlerle desteklenen bir makale yayınlamıştı.

Nihayet uzun çalışma süresi sonucunda anlaşılan o ki LoL ekibi, Udyr’in uzun süredir beklenen bu yeni oynanışını oyuncularla buluşturmaya hazır. Oyunun Youtube hesabı üzerinden paylaşılan tanıtım videosuna hep birlikte göz atalım:

https://twitter.com/LoLTurkiye/status/1555648391446757380

Uzun süredir vadide mücadele eden şampiyona gelecek olan yeni güncelleme, oyuncuları ikiye ayırmış durumda. Sosyal medya üzerinden bu gelecek rework ile ilgili düşüncelerini paylaşan oyunculardan bazıları, bu güncellemeyi çok beğenirken, bazıları da tedirgin hissettiklerini dile getirdiler. Beğenen oyuncular, şampiyonun görünüşünü ve yeteneklerin güncellemesini hakkında olumlu yorumlar yaptı. Diğer yandan, bu güncellemeden dolayı rahatsız olan oyuncuların tedirgin oldukları konu ise, Ruh Gezgini’nin rework aldığı güncellemenin oyuna gelmesiyle birlikte şampiyonun çok güçlü olacağını düşünmeleri. Özellikle videonun 1. dakika 32. saniyesinde başlayan yetenek tanıtımında, Udyr’in Morgana Q’su olan Karanlık Esaret’i ve Ashe’in ulti yeteneği olan Büyülü Kristal Ok’u yok sayarak sersemlemeden ilerlemesi oyuncuları rahatsız etmiş durumda.

Sizce uzun süredir beklenen rework vadideki mücadeleyi nasıl etkileyecek? Bu güncellemeyi beğenen mi yoksa hakkında tedirgin olan oyuncular mı haklı çıkacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Riot Games’in LoL ekibinin bu takdir edilesi yenilik getirme özelliğini, bir farklı duyurusuyla beraber siz Playerbros okurlarıyla buluşturmuş olduk. Gelecek güncellemelerde yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 8. hafta sonuçlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel