Connect with us

Güncel

VALORANT’tan gizemli bir ses kaydı paylaşımı!

VALORANT hesaplarından Yağmacı Karambit’e ait olduğu düşünülen gizemli bir ses kaydı paylaşıldı!

VALORANT

Özellikle yeni kaplamalar, ajanlar, haritalar gibi içerikler çıkmadan Riot Games ve VALORANT resmi hesapları bu konuda birtakım gizemli paylaşımlarda bulunuyor. Bu paylaşımlardan bir yenisi ise geçtiğimiz saatlerde VALORANT resmi hesaplarında yerini aldı. Bir ses kaydı olarak karşımıza çıkan bu ses kaydı oldukça kısa olsa da VALORANT sızıntılarını takip eden bir takipçi grubu bu ses kaydının neye ait olduğu hakkındaki görüşlerini belirtmeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda sizlere VALORANT’a eklenecek yeni bir silah kaplaması setinden bahsetmiştik. Oyunun en popüler silah kaplamalarından biri olan “Yağmacı” setinin devamı olacak bu yeni set hakkındaki sızıntılar ise “Yağmacı Odin, Yağmacı Karambit, Yağmacı Phantom” gibi yeni silah kaplamalarına işaret ediyordu. Bugün yapılan paylaşım ve bu paylaşımı takiben yapılan sızıntı paylaşımları ise “Yağmacı Karambit” kaplamasını doğrulamış oldu.

VALORANT tarafından yapılan bu gizemli ses kaydı incelendiğinde ses efektlerinin “Champions Karambit” kaplaması ile aynı olduğu bilgisi de ortaya çıkıyor. Daha önceden yaptığı doğru sızıntılar ile bilinen VALORANT Leaks Twitter hesabı da bu konu ile ilgili yaptığı paylaşım ile bu bilgiyi doğruladı.

Sizler yeni Yağmacı seti hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel