Connect with us

LoL

League of Legends’ın istemcisindeki hatalar listelendi!

Bu kadar fazla hata olacağını tahmin edememiştik.

League of Legends'ın istemcisindeki hatalar listelendi!

Geçen yıl League of Legends’ın oyun istemcisindeki hataların listesini yayınlayan aynı kişi, başka bir listeyle dün Reddit’te yeni bir paylaşım yaptı. Yaklaşık 4.000 adet Upvote ile, oyuncular  sorun, hata ve şikayetler ile ilgili hayal kırıklıklarının yorumlarda belirterek, dün LoL Reddit topluluğunun en üst sayfasına ulaştı.

Aslında belirtilen listenin çoğu kulüpler, istatistikler ve hatta sohbet odaları ile ilgili şikayetler de dahil olmak üzere oyuncuların eksik olduğunu düşündükleri geliştirmeler veya özellikler. Fakat bu listenin içinde hatalar da yok değil. Bu dev listeyi hazırlayan kişi olan Naerlyn, yazısının detaylarında birçok istemci, davet sistemi, şampiyon seçimi ve kulüpler hakkında mevcut olan hatayı bizler ile paylaşıyor.

League of Legends'ın istemcisindeki hatalar listelendi!

League of Legends’ın istemcisindeki hatalar listelendi!

League of Legends’da bu kadar hata olduğunu bilmiyorduk

Örnek olarak siz bir oyuna girdiğinizde oyunun istemcisi devre dışı kalıyor. Kimseyi ekleyemiyorsunuz, hiçbir isteği kabul edemiyorsunuz veya bir link’e tıklayamıyorsunuz. Başka bir sorunda ise bildirimlerin kendiliğinden silinmesi. Birinden mesaj aldığınızda o kişinin isminin yanında “1” ifadesi çıkıyor fakat 10 saniye sonra bu bildirimler aniden kayboluyor.

Bu ve bunun gibi birçok sorun ve ihtiyacı duyulan özellik bu yazıda yer almış. Riot Games yetkilileri bu kadar ses uyandıran bir konuda geri bildirimi açık veya kapalı halde yapacaklardır. Siz de karşılaştığınız hataları oyunun istemcisinde veya web sayfasında yer alan bölümlerden bildirmeyi unutmayın!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL