Connect with us

LoL

League of Legends ve VALORANT TikTok hesapları açıldı!

League of Legends ve VALORANT TikTok hesapları resmen açıldı!

League of Legends ve VALORANT TikTok hesapları açıldı!
Twitter: LoLTurkiye - VALORANTtr

Sosyal medyanın herhangi bir kitle üzerinde tartışmasız çok önemli ve büyük bir etkisi var. Günümüzde ise birçok sosyal medya platformu mevcut. Instagram, Twitter ve Facebook gibi artık hayatımızdan çıkarmakta zorlandığımız sosyal medya platformlarına ek olarak, ilk defa 2016 senesinin Eylül ayında piyasaya sürülen TikTok platformu da özellikle geçtiğimiz 3 sene boyunca sosyal medya ile içli dışlı olan insanların hayatına girmiş durumda. Bizzat kendiniz TikTok kullanmıyor olsanız bile mutlaka önünüze bir şekilde bir parçası düşüyor. Riot Games ekibi de birçok kişiye göre geç kalınmış bir adım olsa da oyunlarının resmi sosyal medya hesaplarına bir yenisini ekleyerek bu platformu kullanmaya başladığını resmen duyurdu.

League of Legends ve VALORANT TikTok hesapları açıldı

League of Legends ve VALORANT TikTok hesaplarına ise şu an itibariyle ilgi gitgide artmakta. 9 Mart 2023 saat 01.30 itibari ile League of Legends hesabı 347 takipçi sayısına ulaşırken, VALORANT hesabı ise, 6015 takipçi sayısına ulaşmış durumda. Bu ilgi farkı ise hangi oyunun daha popüler olduğu tartışmasına yeni bir nokta getiriyor diyebiliriz.

Sizce ilerleyen günlerde hangi oyunun hesabı daha çok etkileşime sahip olacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle ve diğer Playerbros okurları ile paylaşmayı unutmayın.

League of Legends TikTok hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

VALORANT TikTok hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 6.04 Yama Notları yayınlandı

League of Legends 13.5 Yama Notları yayınlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL