Connect with us

Güncel

League of Legends’da en yüksek kazanma oranına sahip şampiyonlar!

Dereceli maçlarınızda kazanma oranınızı yükseltmek istiyorsanız bu şampiyonları seçebilirsiniz.

League of Legends şu anda oynanabilecek 155 şampiyona sahip. Dereceli merdiveni daha hızlı tırmanmak istiyorsanız hangi şampiyonu seçeceğiniz konusunda bir fikriniz olmasını sağlamak için her rol için tüm bölgelerde en yüksek kazanma oranına sahip şampiyonları derledik.

Bu veriler u.gg istatistik web sitesinden alınmıştır. Veri setinden küresel ölçekte hiçbir istisna olmaksızın Demir’den Challenger’a kadar olan dereceli maçlarında ki en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonlar sizlerle.

Üst Koridor – Yorick

Yorick, son birkaç yamada güçlendirmeler aldıktan sonra üst koridordaki en güçlü şampiyonlardan biri. Şu anda yüzde 2,5 seçme oranı ve yüzde 1,8 yasaklama oranıyla yüzde 52,72 ile en yüksek kazanma oranına sahip. Diğer şampiyonlar gibi en iyi takım savaşı etkisine sahip olmasa da, oyundaki en iyi koridor iten şampiyonlardan biridir.

Orman – Amumu

Amumu yüzde 52,70 ile yüzde 3,7 seçme oranı ve yüzde bir yasaklama oranıyla en yüksek kazanma oranına sahip.

Orta Koridor – Kayle

Kayle, beslendiği takdirde bir takım dövüşünün ardından gelgitleri değiştirebilen, oyundaki en güçlü şampiyonlardan biridir. Şu anda yüzde 0,8 seçme oranı ve yüzde 1,1 yasaklama oranıyla yüzde 53,71 ile en yüksek kazanma oranına sahip.

Alt Koridor – Swain

Bu beklenmedik görünse de Swain, bir AD taşıması veya desteği yerine alt koridordaki en güçlü şampiyonlardan biridir. Şu anda yüzde 0,6 seçme oranı ve yüzde 5,0 yasaklama oranıyla yüzde 54,26 ile en yüksek kazanma oranına sahip. Swain’i seçmenin tek dezavantajı, diğer rollerde bir AD taşımasına ihtiyacınız olmasıdır.

Destek – Zyra

Zyra, alt şeritte karşılaşılacak en sinir bozucu destek şampiyonlardan biridir. Bitkileriyle rakiplerini güvenli bir mesafeden kolayca rahatsız edebilir ve koridor aşamasını onlar için zorlaştırabilir. Şu anda yüzde 5,1 seçme oranı ve yüzde 2,7 yasaklama oranıyla yüzde 52,82 ile en yüksek kazanma oranına sahip.

11.12 Yaması’nda en yüksek kazanma oranına sahip League of Legends şampiyonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

League of Legends yıkım ile ilgili bulmaca artık resmi Lig web sitesinde mevcut

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel