Connect with us

LoL

Lissandra ve Kayn arasında çok garip bir hata keşfedildi!

Kayn’in, Lissandra pasifini tetiklemesini sağlayan bir hata keşfedildi!

üst Lissandra

Yeni gelen 10.10 yaması ile League of Legends‘ta, Lissandra ve Kayn arasında garip bir hata keşfedildi.

Bir LoL oyuncusu, Buz Kraliçe’nin pasif yeteneğinin, Kayn Gölge Suikastçi formundayken her W yeteneğini kullandığında tetiklendiğini fark etti.

Lissandra Passive Bugged with Shadow Assassin Kayn! It spawns from Kayn’s W and interacts like a normal passive. from r/leagueoflegends

Lissandra’nın pasifi Buzdoğan İtaati, rakipten bir şampiyon Lissandra’nın yakınında düşerse, hedef alınamayan, rakibi yavaşlatan ve bir süre sonra patlayarak yakındaki rakiplere hasar veren birimler çıkarıyor. Normalde bu pasifin çalışması için yakında düşen rakibin bir insan tarafından kontrol edilmesi gerekiyor. Bu hata Kayn’in W attığı sırada çıkan kendi ruhunun kaybolmasından dolayı gerçekleşiyor.

Kayn, Gölge Suikastçi formundayken W kullanırsa kendi ruhu bu yeteneği kullanıyor. Bunu da Lissandra’nın yakınında gerçekleştirdiği zaman sanki bir rakip şampiyon düşmüşcesine pasif tetikleniyor ve Kayn’in ölü ve donmuş vücudu kendini takip ediyor!

Bu hatanın ne sebepten kaynaklandığı henüz bilinmiyor fakat muhtemelen 10.10 yamasında oluşan bir sorun. Şimdilik sadece Kayn ile gerçekleşen bu hata bir an önce çözülmezse başka şampiyonlara da sıçrayabilir.

Hatanın devam etmesi dereceli ve normal sıraları da etkileyebileceğinden dolayı Riot‘un bu konuya hemen el atacağını düşünüyoruz.

Cloud9, zihinsel sağlık bilinci için Kaiser Permanente ile işbirliği yapıyor

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL