Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

LNZ, Sangal CS:GO takımının yeni ismi oldu

Sangal CS:GO takımının yeni ismi duyuruldu.

LNZ, Sangal CS:GO takımının yeni ismi oldu

Geride bıraktığımız Haziran ayının son günlerinde CS:GO takımında yer alan Robin “ScrunK” Röpke ve Kornél “kory” Szedlár’ın kadrodaki rollerinin değişmesi ile gündeme gelen Sangal bünyesine yeni bir isim katıldı. Son duyurulara göre LNZ, Sangal CS:GO takımının yeni ismi oldu.

25 Temmuz Salı gününün akşam saatlerinde takımın sosyal medya hesapları ve resmi web sayfası üzerinden yapılan duyuruda, 20 yaşındaki İsveçli oyuncu Linus “LNZ” Holtäng’ın takıma dahil olduğu açıklandı.

Sangal CEO’su Sönmez: “Genç yetenekler söz konusu olduğunda gözlerimiz her zaman İskandinavya’da”

Transferin duyurulması ile birlikte espor organizasyonundan nazı isimlerin düşüncelerine yer verildi. Sangal CEO’su Hamza Sönmez, daha genç ve dinamik bir takıma yönelmeye karar verdikleri için en yeni 2 oyuncularından biri açıklamanın zamanı geldiğini söyledi.

Sönmez açıklamasının devamında “Genç yetenekler söz konusu olduğunda gözlerimiz her zaman İskandinavya’da. Bu nedenle, LNZ’den önümüzdeki sezonlar için yeni bir Sangal metasına öncülük etmesini istedik.” diye konuştu.

Takımın koçu Klesti “stikle-” Kola ise LNZ ile yeni bir sayfa açmaktan mutluluk duyduklarını belirtirken, “Çok yetenekli ve genç yaşına rağmen şimdiden bazı başarıları elde etmeyi başarmış bir oyuncu. Onu sunucuda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum ve takımımızın önümüzdeki sezon oyun için çok güçlü bir ahengi olacağından eminim.” dedi.

Takıma son dahil olan isim Linus “LNZ” Holtäng ise takıma katılacağı için son derece heyecanlı olduğunu belirtip, “Hem Sangal’a hem de ekibe bana Counter Strike 2’ye burada başlama fırsatı verdikleri için teşekkür etmek istiyorum. Gelecek sezonda herkesle tanışmayı dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sangal CS:GO takımı kadrosu

  • Caner “Soulfly” Kesici
  • Can “kyuubii” Ali
  • Max “PANIX” Hangebruch
  • Linus “LNZ” Holtäng
  • Klesti “stikle-” Kola (Koç)
  • Robin “ScrunK” Röpke (Yedekte)

Sizler Sangal CS:GO takımının son durumu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

Counter Strike 2 resmi olarak duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve ilk detaylar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive