Connect with us

Espor

LoL Worlds 2022’de sıra, ön eleme grup finallerinde

LoL Worlds 2022’de ana etkinliğe katılma hakkı kazanacak son takımlar belli oluyor.

LoL Worlds 2022'de sıra, ön eleme grup finallerinde
Fotoğraf: Liu YiCun/Riot Games

Yaklaşık bir haftadır süren mücadelelerin ardından LoL Worlds 2022 ön eleme aşamasında sıra grup finallerine geldi. Toplamda 12 takımın iki ayrı grupta mücadele ettiği ön elemelerde finallere ulaşan dört takımdan ikisi ana etkinliğe çıkmaya hak kazanacak.

LoL Worlds 2022 ön eleme grup finallerinde ilk karşılaşma 4 ekim Salı günü akşamı oynanacak. Avrupa karması MAD Lions ile Amerikalı Evil Geniuses takımının 5 maçlık bir seri üzerinden vereceği mücadelede galibiyete ulaşan taraf, geriye kalan iki ana etkinlik biletinden ilkini kazanacak.

MAD Lions – Evil Geniuses karşılaşmasının kazananının belli olmasının ardından 5 Ekim Çarşamba gününün ilk saatlerinde ise Çin merkezli Royal Never Give Up ile Japonya merkezli DetonatioN FocusMe kaşı karşıya gelecek. Türkiye saati ile 02.00’da başlaması planlanan karşılaşmanın kazananı grup aşamasına katılma hakkı kazanan son takım olacak.

LoL Worlds 2022 ön eleme grup finalleri

4 Ekim Salı

  • 21.00 – MAD Lions – Evil Geniuses

5 Ekim Çarşamba

  • 02.00 – DetonatioN FocusMe – Royal Never Give Up

League of Legends Worlds 2022 karşılaşmalarını Twitch ve YouTube haricinde lolesports.com üzerinden de takip edebilirsiniz.

Sizler bu karşılaşmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ana etkinliğe hangi iki takım katılım hakkı kazanabilecek? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Anıl “HolyPhoenix” Işık: “Talihsiz zamanlama”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor