Connect with us

LoL

LoL’ün yeni şampiyonu Milio’nun Yetenek Tanıtımı oyuncularla paylaşıldı!

League of Legends’ın yeni destek şampiyonu Milio’nun Yetenek Tanıtımı karşınızda!

League of Legends, yeni şampiyon Milio Yetenek Tanıtımı
Twitter: LoLTurkiye

Geçtiğimiz günlerde yeni destek şampiyonunun görselini ve tasarımını paylaşan League of Legends ekibi, yeni bir paylaşım ile Alevin Şefkati Milio‘nun yeteneklerini oyuncularla resmen paylaştı. Ixtal bölgesinden vadideki mücadeleye katılacak olan yeni karakterimizin 13.6 yaması ile birlikte oyuna ekleneceğini de bu yetenek tanıtımı ile öğrenmiş olduk. İşte yeni destek şampiyonunun takım arkadaşlarını korurken kullanacağı yetenekler:

Milio Yetenek Tanıtımı

Pasif – Ateş Parçası

  • Milio’nun yetenekleri temas ettiği takım arkadaşlarını efsunlayarak onların bir sonraki hasar veren yeteneklerinin veya saldırılarının ilave anlık hasar vermesini ve hedefi yakmasını sağlar.

Q – Süper Güçlü Ateş Şutu

  • Q - Süper Güçlü Ateş Şutu Şampiyon, bir topu tekmeleyerek rakibini geri savurur. Top isabet ettiği hedefin arkasına sekerek etki alanındaki rakiplere hasar verir ve onları yavaşlatır.

W – Sıcacık Kamp Ateşi

  • W - Sıcacık Kamp Ateşi Şampiyon, takım arkadaşlarını iyileştiren ve onların saldırı menzilini arttıran bir güçlendirme alanı oluşturur.Alan, kullanım noktasına en yakın takım arkadaşını takip eder.

E – Kor Kucak

  • E - Kor Kucak Şampiyon, bir takım arkadaşına kalkan vererek ona geçici olarak hareket hızı kazandırır.

R – Hayat Alevi

  • R - Hayat Alevi Şampiyon, yaraları saran bir alev dalgası göndererek menzildeki takım arkadaşlarını iyileştirir ve onların üstlerindeki kitle kontrolü etkilerini kaldırır.

Bu yeteneklerin oyun içi görüntülerini görmek için League of Legends’ın kendi web sitesinde paylaşmış olduğu videolara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Gizem “Luie” Harmankaya, 8 Mart’ta For Luie turnuvası ile anılacak

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL