Connect with us

LoL

LoL yeni şampiyon Rell ve yeteneklerini oyuncular ile paylaştı!

LoL’ün en yeni şampiyonu Rell ve yetenekleri tanıtıldı!

LoL yeni şampiyon Rell

LoL yeni şampiyon Rell ve tüm yeteneklerini ayrıntıları ile birlikte oyuncular ile paylaştı. Rell’in yeteneklerinin de tanıtılması ile şampiyonun ne kadar güçlü olduğu da ortaya çıktı. Şampiyon korkunç bir pasif özelliği ile geliyor. League of Legends Türkiye de yeni şampiyonu sosyal medya üzerinden böyle duyurdu.

İçeriden şampiyon bilgilerinde Riot Geliştiricileri şampiyonun tasarım ve kurgusunda karşılaştıkları durumlardan bahsetti.

Geliştirme Ekibi, Rell üzerinde çalışmaya başladığında akıllarda iki çıkış noktası vardı: karanlık bir destek ve tank. Bunlar bir karakter oluşturmak için pek de yeterli değildi. Bu yüzden tasarımcılardan destek aldılar.

“Dayanıklı bir destek oluşturma fikri çok hoşumuza gitmişti. Böyle bir kahraman yapmayalı epey zaman olmuştu. Hatta oyuna getirdiğimiz son tank destek Braum’du,” diyor kıdemli konsept sanatçısı Justin “Riot Earp” Albers. “Ancak, Braum’un aksine, biraz daha karanlık diyebileceğimiz bir geçmişi ve kişiliği olsun istedik. Birkaç farklı fikir denedim ama metali kontrol edebilme fikrini herkes çok benimsemişti. Bunda karar kıldıktan sonra yapmamız gereken tek şey, Rell’in kökenini belirlemekti.”

Geliştiriciler Rell’i geliştirirken en çok “ata geri binme” hareketinde zorlanmış. Şampiyonumuz bir süvari ve korkunç bir destek şampiyonu. Bakalım şampiyonun çıkması ile oyunda nasıl bir etki yaratacak. Yeteneklerin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL