Connect with us

LoL

Riot Games’ten potansiyel yeni LoL kostümlerine dair ilk ipucu

Diana’ya prestij kostümü yolda mı?

lol-yeni-kostum

Twitter üzerinden League of Legends Avrupa sayfasında paylaşılan gönderiyle yeni LoL kostümlerine dair ilk potansiyel ipucu oyunculara verildi.

Paylaşılan videoda beş adet farklı renklerde arma oyunculara gösteriliyor. Gönderinin üzerinde ise “Kraliyetinin sembolü; bir kraliçenin arması, sorumluluğu kadar aynı zamanda ödülü” ifadesi yer alıyor.

Fortnite’ta araba kullanan oyuncuları aniden öldüren bir hata keşfedildi

Geçtiğimiz zamanlarda paylaşılan bir geliştirici blogunda League of Legends ekibi bir görselle birlikte yeni bir kostüm temasının geleceğine işaret etmişti. Paylaşılan görselde altı adet kılıç bulunuyordu, kılıçların renkleri de yeni gönderiyle birebir uyuşuyor. Tek istisna olan altın rengi kılıç ise bir ekstra olarak diğer kılıçların yanında duruyor. Bu da gelmesi mümkün olan yeni kostümlerin bir Prestij versiyonu olabileceğini ortaya koyar nitelikte.

Daha önceden yapılan açıklamalardan Diana’ya yıl sonuna kadar bir Prestij kostümünün geleceğini biliyoruz. Altın kılıcın aya benzeyen ucundan ve bu bilgiden dolayı Diana’ya yakın zaman içinde yeni bir prestij kostümünün geleceğini söyleyebiliriz. İlerleyen haftalarda Riot’tan daha detaylı açıklamalar bekleniyor.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL