Connect with us

Oyun

Marvel’ın yeni kart oyunu resmi olarak duyuruldu

MARVEL SNAP PC ve mobil için geliştiriliyor

Marvel'ın yeni kart oyunu resmi olarak duyuruldu

Marvel Entertainment ortaklığıyla geliştirilen yeni kart oyunu MARVEL SNAP resmi olarak duyuruldu. Second Dinner tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Nuverse şirketinin üstleneceği MARVEL SNAP için türünün popüler yapımlarından Hearthstone’un geliştirme sürecinde görev alan kişiler katkıda bulunacak. Marvel Çoklu Evreni’nde yer alan 150’den fazla karakteri içerecek kart oyunu için net bir çıkış tarihi verilmedi.

Çizgi romanlarda yer alan süper kahramanlar ve kötüleri bir araya getirecek MARVEL SNAP için net bir çıkış tarihi verilmedi. Yeni kart oyunu PC ve mobil platformlara oynaması ücretsiz olarak çıkacak. MARVEL SNAP için açılan Android kapalı beta sürecine yalnızca Amerika, Kanada, Filipinler, Singapur, Hong Kong, Avustralya ve Yeni Zelanda ülkelerindne kullanıcılar katılabilecek.

Marvel Entertainment Genel Müdür Yardımcısı Jay Ong:

”Second Dinner bünyesindeki dünya çapında geliştiriciler ve kalitesinden ödün vermeyen yayıncı şirket Nuverse ile işbirliği yaparak bu inovatif oyunu Marvel hayranlarına sunacağımız için mutluyuz. Takımlarımızın sevilen Marvel karakterleri ve onların hikayelerinden yararlanarak birlikte çalıştıklarını görüyoruz ve Second Dinner ile Nuverse’ün harika bir oyun teslim etmek için gereken tüm bileşenlere sahip olduğunu biliyoruz.”

MARVEL SNAP hızlı tempolu ve kartların farklı varyantları ile oyunculara farklı bir deneyim sunacak. Yapılan açıklamaya göre oyun haftalık ve aylık güncellemeler alarak güncel tutulacak. Bunun yanı sıra Asgard ve Wakanda dahil oyun içerisinde 50’den fazla harita olacak. Bir deste toplamda 12 kart içerecek olup MARVEL SNAP 13 farklı dil desteği ile piyasaya sürülecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun