Connect with us

Oyun

Redout 2’nin çıkış tarihi ertelendi

Arcade temalı yarış oyunu Redout 2’nin çıkış tarihi Haziran ayına sarkıtıldı

Redout 2'nin çıkış tarihi ertelendi

34BigThings tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Saber Interactive’in üstlendiği arcade temalı yarış oyunu Redout 2’nin çıkış tarihi ertelendi. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada geliştirici ekibin Redout 2 üzerinde son cilalamaları yapmak ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduğu belirtildi. İlk olarak 26 Mayıs tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan Redout 2, 16 Haziran Perşembe günü PC, Playstation, Xbox ve Nintendo Switch platformlarına çıkış yapacak.

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

” Redout 2’nin bu ayın sonunda çıkmasını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz fakat dünyada en hızlı yarış oyununun piyasaya sürülmesi için biraz daha geliştirme süresi gerekiyor. Bu ek zaman oyundaki son pürüzleri gidermemizi sağlayacak ve sizlere en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmamıza yardımcı olacak.”

Redout 2 diğer yarış oyunlarına kıyasla hızlı temposu ve distopik dünyasıyla fark yaratacak. Serinin ilk oyununun devamı niteliğinde olması beklenen Redout 2 unutulmaz anları yakalamanız için fotoğraf modu içerecek. Oyuncular yarıştıkları gemilerini geniş özelleştirme seçenekleriyle dizayn ederek kendi tarzlarını yansıtabilecek. Oyunun hikaye modunun yanı sıra multiplayer modu da olacak ve 12 oyuncuya kadar yarışmaya izin verecek. Redout 2 ayrıca Arena, Boss ve Last Man Standing gibi heyacan seviyesini doruklara çıkaracak farklı oyun modları içerecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun