Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Merak edilen Eternal Fire Akademi takımı duyuruldu!

.@eternalfiregg yaptığı duyuru ile birlikte akademi takımı söylentilerini doğruladı!

Merak edilen Eternal Fire Akademi takımı duyuruldu!

Kuruluş aşamasında Turkish Dream Team olarak anılan ve XANTARES, woxic, Calyx, imoRR ve xfl0ud’dan oluşan Eternal Fire takımı, son zamanlarda hızlandırdığı yükselişine devam ederken, Eternal Fire Akademi kadrosu hakkında son zamanlarda dile getirilen söylentiler doğrulanmış oldu.

7 Aralık Salı gününün akşam saatlerinde hem Eternal Fire, hem de takımda yer alan oyuncuların eski takımlarının yaptıkları paylaşımlar ile Eternal Fire Akademi kadrosu duyurulmuş oldu.

Organizasyon yeni takımını “CS:GO Akademi takımımıza merhaba demeye hazır mısınız?” sözleri ile duyururken, attığı ikinci bir Tweet’te duggyversus’un takımı SHN Espor’a transfer sürecinde gösterdikleri dostça tavır ve yardımları için teşekkür edildi.

SHN Espor tarafında takımın Genel Menajeri Mustafa İvgen tarafından yapılan açıklamada ise şu sözler dile getirildi: “CS:GO kadromuzdan yıldızlar çıkmaya devam ediyor. Soulfly x Sangal transferinin ardından Duggyversus x EF Academy transferide tamamlandı. Yolun açık olsun bro başarılar @duggyversuscs Transfer sürecinde gösterdikleri anlayış için @eternalfiregg takımına da teşekkür ediyoruz.”

EF ekibinin akademi kadrosunu SHN Espor’dan duggyversus, No Respect ekibinden fola, Colorzz ve Kenshin ile birlikte daha beşinci oyuncuyu daha önce Real Winner Company ekibinde rol almış Wicadia oluşturuyor.

Eternal Fire Akademi takımı kadrosu

  • Emre “duggyversus” Oktay
  • Enes “Colorzz” Yıldıran
  • Ali Haydar “Wicadia” Yalçın
  • Okan “fola” Kılıç
  • Tolga “Kenshin” Onalan

Kurulan bu yeni kadro hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce başarıya ulaşabilecekler mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

HLTV CS:GO dünya sıralaması güncellendi! Eternal Fire yükselmeye devam ediyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive