Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HLTV CS:GO dünya sıralaması güncellendi! Eternal Fire yükselmeye devam ediyor

Eternal Fire yükselmeye devam ediyor!

HLTV CS:GO dünya sıralaması güncellendi! Eternal Fire yükselmeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda HLTV CS:GO dünya sıralamasında 31.sıraya yerleşen temsilcimiz Eternal Fire, 6 Aralık Pazartesi günü yapılan güncelleme ile birlikte sıralamadaki yeni yerini buldu.

22 Kasım günü gerçekleşen güncellemede 57.sıradan 33.sıraya çıkan takım, son güncellemede 31.sırada kendine yer bulmuştu. 6 Aralık Pazartesi gününün akşam saatlerinde yapılan son güncelleme ile temsilcimiz 3 takımı daha arkasında bırakarak 28.sıraya yükseldi ve dünyanın en iyi 30 CS:GO takımı arasındaki yerini aldı.

Güncellemenin duyurulmasının ardından Eternal Fire takımının oyuncularından İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş “Sonunda AQ” mesajının yer aldığı bir Tweet atarken, takımın başka bir üyesi Ömer “imoRR” Karataş ise “her gün official sonrası top #28 sekli” sözlerinin yer aldığı bir paylaşımda bulundu.

Dünya sıralamasında ülkemizi temsil eden diğer takımlardan YeniCherry ise kasım ayının başındaki performansını kaybederek 178.sırada yer alırken, bir diğer takım Şahangiller Espor ise 233.sırada sabit bir hız ile yol alıyor.

Takımların son iki ayda çıktıkları rekabetçi karşılaşmalarda gösterdikleri performansa göre sıralandığı liste haftalık olarak güncelleniyor.


İlginizi Çekebilir:

Acend VALORANT Champions 2021 Çeyrek Finalleri’ne Yükseldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive