Connect with us

Espor

Hanwha Life Esports 2022 LCK kadrosunu duyurdu

Hanwha Life ekibi önümüzdeki sezon LCK’de mücadele edecek beşlisini açıkladı

Hanwha Life Esports

Kore ligi LCK takımlarından Hanwha Life Esports, 2022 LCK Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu duyurdu. Geçtiğimiz mevsim Chovy ve Deft önderliğinde LCK Bölgesel Finaller’de finale çıkarak 2021 Dünya Şampiyonası bileti kapan Hanwha ekibi, yeni sezonda tamamen yeniden yapılanmaya giderek OnFleek, Karis ve SamD‘yi transfer ettiğini açıkladı.

Hanwha Life Esports LCK 2022 Bahar Mevsimi kadrosu:

  • Üst koridor: DuDu
  • Orman: Willer & OnFleek
  • Orta koridor: Karis
  • Alt koridor: SamD
  • Destek: Vsta

Koç ekibi:

  • Ana koç: Kezman
  • Yardımcı koç: Sudal
  • Analist: Bibra

Chovy ve Deft‘i kadrosuna katarak şampiyonluk için iddialı takımlardan biri haline gelen Hanwha Life, son iki mevsimdir playoff’tan ötesine gidemedi. LCK 2021 Yaz Mevsimi’ni 7G 11M ile bitirerek mevsim finallerine kalamamıştı. Bölgesel Finaller’de finale kadar yükselmeyi başaran HLE ekibi 2021 Dünya Şampiyonası biletini kapmış, ön eleme aşamasını dominant geçirerek grup aşamasında ikinci sıradan çeyrek finale yükselmişti. T1 ekibine 3-0 mağlup olan HLE, berbat bir LCK sezon performansının ardından taraftarlarını memnun etmişti.

Takımın en önemli iki oyuncusunun ayrılmasının ardından Chovy’nin yeri GEN akademi takımında forma giyen 18 yaşındaki Karis ile dolduruldu. Nişancı görevine ise kariyerinin son yılını LPL takımlarndan Thunder Talk Gaming’te geçiren SamD getirildi. Üst koridorda Morgan’dan istikrarsız performansı sebebiyle vazgeçilerek yeni sezonda akademi takımından DuDu’ya şans verilecek. Orman pozisyonunda henüz geçtiğimiz mevsimin sonlarında düzenli bir şekilde oynamaya başlayan ve Dünya Şampiyonası’nda da beklentilerin bir hayli üzerinde çıkan çaylak oyuncu Willer ile Liiv SANDBOX’tan transfer edilen tecrübeli isim OnFleek görev yapacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor