Connect with us

Espor

ScreaM: “Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi oyuncusun”

Efsane oyuncu ScreaM, VALORANT Champions’a veda eden TenZ’i teselli etti.

ScreaM: "Şimdiye kadar karşılaştığım en iyi oyuncusun"

Yılın en çok merak edilen etkinliklerinden biri olan VALORANT Champions 2021’de grup aşamasının neredeyse sonuna gelinirken, birçok takım etkinliğe veda etti. 6 Aralık Pazartesi gününün akşam saatlerinde oynanan B grubu karar karşılaşmasını 2-1’lik bir skor ile kaybederek etkinliğe veda eden Sentinels ekibinin oyuncularından TenZ ve Team Liquid oyuncusu ScreaM tarafından atılan Tweet’ler on binlerce kişi tarafından beğenildi.

Rakipleri KRÜ Esports’a mağlup olarak etkinliğe veda eden Sentinels takımının 20 yaşındaki oyuncusu Tyson “TenZ” Ngo’nun Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kendini inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrattığı dile getirilirken, oyuncu “Turnuvada bu kadar erken çıkmak kalbimde büyük bir delik açıyor. Gerçekten iyi oynadılar ve ben bu yıl en önemli zamanda ortaya çıkamadım.” dedi.

Açıklamasının devamında kendilerini destekleyen tüm taraftarlardan özür dileyen oyuncu, gerçekten çok kötü oynadığından ve üzgün olduğundan da bahsetti.

Team Liquid oyuncusu ScreaM, TenZ’i teselli etti

Sentinels ekibinin en genç oyuncusu Tyson “TenZ” Ngo’nun düşüncelerini ve üzgünlüğünü paylaştığı Tweet’lerin ardından bir CS:GO efsanesi olan ve 2020 yılından bu yana profesyonel olarak VALORANT oynayan Adil “ScreaM” Benrlitom, 20 yaşındaki TenZ’i teselli etti.

Genç oyuncunun Tweet’lerine bir Tweet ile cevap veren efsane oyuncu, “Muhtemelen karşılaştığım en iyi oyuncusun ve hala çok gençsin, başını kaldır kral, daha da güçlü döneceksin. Sonunda burada seninle yüzleşmek bir zevkti.” dedi.

TenZ tarafından atılan ilk Tweet 90 bini aşkın beğeni alırken, Benrlitom tarafından paylaşılan bir diğer Tweet ise 30 bini aşkın kişi tarafından beğenildi. Atılan ilk Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

https://twitter.com/TenZOfficial/status/1467986895653249031


İlginizi Çekebilir:

Acend VALORANT Champions 2021 Çeyrek Finalleri’ne Yükseldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor