Connect with us

Espor

Miami Heat’in desteklediği Misfits gelişmeye devam ediyor

Misfits'ten Miami Heat ile Alienware Ortaklığı!

Bir yıl önce Miami Heat ile yaptığı yatırım ortaklığı ile gündeme gelen Misfits, şimdi ise oyuncuları için yaptığı donanım anlaşması ile gündemimize geldi. Bir elektronik spor organizasyonu ile tamamen birleşen ikinci NBA takımı unvanını taşıyan Miami Heat, ekibe marka oluşumu, sponsorluk ve pazarlama gibi konularda yardım etmek amacıyla çıkışını yapmıştı. Görünüşe göre ünlü takım vaatlerini yerine getiriyor!

Syfy kanalının sahiplerinin kurduğu espor organizasyonu, yapılan açıklamaya göre Miami Heat ile birlikte Alienware donanımlarını elektronik spor oyuncuları için seçtiler.

Misfits, Heat’in desteği ile gelişmeye devam devam ediyor

Misfits Gaming’in CEO’su Ben Spoont, “Alienware ile bu temel ortaklığı duyurmaktan daha heyecanlı olamazdık” ve “Alienware, tüm Misfits sporcularımıza yüksek performanslı bilgisayarlar ve ekipmanlarla güç sağlayacak. Alienware ile uzun zamanlar devam edecek bir ilişkiyi dört gözle bekliyoruz. ” dedi.

Bütün bu gelişmelerin artı yönü, geleneksel spor taraftarları ve organizasyonları ile elektronik spor kitlesini bir arada buluşturmak. Ülkemizde de bu durumun benzerlerini, büyük spor organizasyonlarının Espor dallarını açması olarak gösterebiliriz.

Dell Gaming / Esporlar Direktörü Bryan de Zayas, “Hayatım boyunca Miami’li biri olarak bu üç yerel favorinin bir araya gelişini görmek beni çok heyecanlandırdı ve gururlandırdı” dedi.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor