Connect with us

Espor

MOBA türündeki oyun Battlerite’a Battle Royale modu geliyor

Artık neredeyse her oyunun Battle Royale modu oldu.

moba-oyun-battlerite-battle-royale-mod

Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen MOBA türündeki oyun Battlerite da Battle Royale kartopuna yakalanarak bu kervana katıldı.

Steam Erken Erişim programından ayrıldığından beri Battlerite’in en büyük güncellemesi rekabetçi sezonunun ilk defa başlamasıydı. Geçtiğimiz günlerde ise, oyunun geliştiricisi Stunlock Studios oldukça büyük bir güncelleme olan Battlerite Royale adında yeni bir oyun modunu duyurdu.

“Battle Royale türünde yeni ve farklı bir şey arayan herkes için bir patlama yaratacak”

Stunlock pazarlama direktörü Johan Ilves, “Oyunculara bir MOBA’nın karakter değişimi ve bir hayatta kalma oyununun heyecanı ile birlikte bir Diablo-benzeri keşif deneyiminin heyecanını vermek istiyoruz” ve “Bence, Battle Royale türünde yeni ve farklı bir şey arayan herkes için bir patlama yaratacak.” dedi.

Battlerite Royale, 20 oyuncunun standart arena mod haritasından 30 kat daha büyük bir harita üzerine çıktığı 10 dakikalık maçlardan oluşacak. Seçebileceğiniz 27 kahramanı ile solo veya çift olarak oynayabilirsiniz. Diğer kuralları artık bilmeyen yok gibi bir şey. Rakiplerinizi öldürüp, eşyalarını alıyorsunuz ve oyunda kalan en son kişi veya ekip olmaya çalışıyorsunuz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor