Connect with us

Güncel

Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi açıldı

Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası’nın açılışı gerçekleştirildi.

Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi açıldı

Geçtiğimiz dönemde imza attıkları espor turnuvaları ve oyuncu ekipmanları ile birlikte gündemimize sık sık gelen Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi, 9 Haziran’da İstanbul Küçükçekmece’de faaliyetlerine başladı.

Teknoloji sektörü paydaşlarının ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen açılış etkinliğinde, Monster Notebook dizüstü bilgisayarlardaki ve PUSAT marka aksesuarlardaki son gelişmeler paylaşıldı.

İlhan Yılmaz, Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası açılışında konuştu

Düzenlenen açılış etkinliğinde konuşan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz, birçok konuya değindi. Kullanıcıları ile birlikte ömür boyu bir birliktelik hedeflediklerini söyleyen Yılmaz, şöyle konuştu:

“İstanbul Kadıköy’deki, Ankara’daki ve İzmir’deki deneyim mağazalarımızla, dijital mağazamızla ve diğer dijital kanallar aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz. Avrupa’ya Avrupa’nın en büyük deneyim mağazası olarak faaliyet gösteren Berlin showroom’umuzla ve dijital kanallarımızla, Kıbrıs’a Lefkoşa’daki mağazamızla ve Orta Doğu coğrafyasına Dubai’deki ofisimiz aracılığıyla hizmet veriyoruz. Teknoloji meraklılarının mağazalarımıza gelerek ürünlerimizi yerinde, diledikleri oyunla veya programla birebir test etmelerini, deneyimlerini uzman ekiplerimizle konuşarak kendileri için en uygun konfigürasyonları belirleyebilmelerini çok önemsiyoruz. Bu nedenle kullanıcılarımıza kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz. Ayrıca, Monster Notebook kullanıcılarına herhangi bir bakım veya onarım durumunda maksimum 3 iş günü ile sınırlandırdığımız bir sürede, üstün kalitede teknik servis hizmeti veriyoruz. Şu an teknik servislerimizde ortalama hizmet süresi 1,8 gün. Ayrıca, Monster Notebook sahipleri Ömür Boyu Bakım Garanti’miz kapsamında her sene 6 ayda bir bilgisayarlarını teknik servislerimize getirerek veya ücretsiz kargo ile göndererek, bilgisayarlarının bakımını yaptırıyor. 

Monster Notebook olarak kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ediyor, beklenti ve talepleri en iyi şekilde karşılamak için sürekli geliştirmelerde bulunuyoruz. Bir süredir Avrupa yakasındaki kullanıcılarımıza yönelik yeni bir Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi için gerek sosyal medya platformları üzerinden gerekse birebir görüşmelerimizde talepler almaktaydık. İstanbul’daki kullanıcılarımızın yüzde 60’ının Avrupa Yakası’nda yaşadığı gerçeğini de göz önünde bulundurarak, teknoloji tutkunlarına sağladığımız ayrıcalıkları Avrupa Yakası’ndaki kullanıcılarımıza daha yakından sunabilmek için bu yeni merkezimizi devreye aldık. E5 Karayolu üzerinde Beşyol Metrobüs durağı yakınındaki lokasyonuyla kolayca ulaşılabilir olmasını planladığımız bu yeni merkezimizde, deneyim alanlarının ve teknik servisin yanı sıra senede 50 bin laptop üretme kapasitesiyle üretim merkezi de bulunuyor” 

Monster Masters CS:GO turnuvası finali 11 Haziran’da

Monster Notebook tarafından yayınlanan basın bülteninde belirtilene göre şirketin Avrupa Yakasındaki mağazasının ödüllü oyun etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. Bu etkinliklerden ilki, Monster Masters CS:GO turnuvasının finali olacak.

Belirtilene göre 11 Haziran Cumartesi günü saat 12.00’de Monster Notebook Avrupa Yakası Deneyim Mağazası ve Teknik Servis Merkezi’nde başlayacak olan etkinlik, sevilen içerik üretici Mete “Easter GamersTV” Özbey’in katılımı ile birlikte gerçekleştirilecek.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT x Les Benjamins Fade ürünleri kazanma fırsatı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel