Connect with us

LoL

Move son açıklamalarında 1907 Fenerbahçe taraftarlarından özür diledi

SON DAKİKA: Koreli oyuncu, 1907 Fenerbahçe taraftarlarından özür diledi.

Yeni sezon ile birlikte 1907 Fenerbahçe‘de olmayacağının sinyallerini veren Kim “Frozen” Tae-il, Esporin’e verdiği röportajda takım arkadaşı Kang “Move” Min-su’ndan da bahsetmişti. Move’un, “Kazanmak için oynamayacağım, kazansak da kaybetsek de umrumda değil nasılsa yine de paramı alıyorum” gibi bir düşünceyle oynadığını söyleyen oyuncu, Move’un 1907 Fenerbahçe döneminden para kazanmasını bile istemediğini söylemişti.

Frozen’ın bu açıklamaları üzerine kişisel Twitter hesabı üzerinden konuşan Move, 1907 Fenerbahçe taraftarlarından özür diledi. Takımının Bursaspor ile oynadığı play-off mücadelesinde kötü davranışlar sergilediğini kabul eden Koreli oyuncu, takım arkadaşlarını kızdırdığını söyledi.

“Bazı söylentiler farklı anlatılıyor”

Bursaspor maçından önce birtakım durumlara sinirlendiğini söyleyen Move, bu durumun takımı etkilememesi gerektiğini düşünüyor. Bunun için takımdan ve taraftarlardan özür dileyen Koreli oyuncu, bunun dışında birçok iddiaya da katılmadığını, bazı söylentilerin farklı anlatıldığını paylaştı. “Her oyunda en iyi şekilde oynadım, kazanmaya çalıştım” diyen Move, özellikle Bahçeşehir SuperMassive serisini göstererek orada cidden kazanmak istediğini belirtti.

Sözlerini yeniden özür dileyerek tamamlayan Move’un yeni dönemde hangi ekipte yer alacağıyla ilgili net bir açıklama gelmiş değil.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL