Connect with us

Espor

MSI 2018: BAUSuperMassive gücünü gösterdi, durum 1-1!

#MSI2018: BAUSuperMassive kendi gibi oynadı, seriyi 1-1’e getirdi!

MSI 2018‘in ön elemelerinde EVOS ile oynayan temsilcimiz BAUSuperMassive, ilk maçını kaybettiği serinin ikinci maçında gövde gösterisi yaptı. Ornn, Kindred, Vladmir, Kai’Sa ve Lulu beşlisiyle Vadi’ye inen oyuncularımız, harita üstünlüğünden takım savaşlarına kadar güzel bir oyun ortaya koyarak serideki durumu 1-1’e getirmeyi başardılar.

Lulu ile oynayan SnowFlower’ın kritik ultileriyle takım savaşlarını büyük oranda kazanan, Stomaged’ın orman rotasyonuyla her geçen dakika daha büyük hasarlara sahip olan takımımız, fabulous’un zeka dolu ultileri, Zeinot ve GBM’in hasarıyla takım savaşlarında “takımca” harika bir görüntü sergiledi.

Canlı izle: BAUSuperMassive vs. EVOS

Stark nerede?

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi temsilcisi BAUSuperMassive, ilk maçın öne çıkan ismi Stark’ın kendini gösteremediği bu maçta rakibin dönüş şansına ihtimal vermedi. Yavaş yavaş rakibin adeta üstüne çöken temsilcimiz, dakikalar geçtikçe rakibin umutlarını yerle bir etti.

İlk ejderde enfes takım oyunu oynadık

Maçın ilk ejderi Alev Ejderi’ydi. Kindred gibi hasar isteyen, Lulu gibi hasara destek sağlayan şampiyonlara sahip olan takımımızın bu ejderi kaçırmaması gerekiyordu. İlk ejder için harika bir takım oyunu gördük ve Çarp’ımız olmadan ejderi almayı başardık. O anlar hemen aşağıda sizlerle.

Takım savaşlarında kesin üstünlük

Maçın tamamen BAUSuperMassive tarafına döndüğü takım savaşı şüphesiz ki hemen aşağıdaki savaş oldu. fabFabulous’un arkaya attığı Işınlan, SnowFlower’ın takım savaşını değiştiren ultisi ve GBM’in enfes oyunu öne çıktı, BAUSuperMassive galibiyete adım adım ilerledi! O anlar hemen aşağıda.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor