Connect with us

LoL

fabFabulous: “EVOS’u küçümsemeyelim”

fabFabulous’tan karşılaşma öncesi uyarı geldi.

MSI 2018‘nin son ön eleme karşılaşmasında EVOS ile karşılaşacak olan BAUSuperMassive‘de maç gününü bekleniyor. Temsilcimizin üst koridor oyuncusu Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, karşılaşma öncesinde Twitter hesabından yaptığı bir açıklamayla rakibin küçümsenmemesi gerektiğini belirtti.

SuperMassive’in ön eleme gruplarındaki rakiplerini epey net oyunlarla yenmeleri, sosyal medyada rakiplerin küçümsenmesine yol açmış gibi görünüyor. Oynadığı enfes oyunla Riot Games’ten sihirdarlara kadar birçok tebrik mesajı alan ekip, 8 Mayıs’ta son ön eleme karşılaşmasını EVOS ile oynayacak.

5 galibiyet, 1 yenilgi ile grubu tamamlayan ve oynadığı oyunla adından sıkça söz ettiren SuperMassive, EVOS maçında mutlak favori olarak görülse de fabFabulous’tan uyarı geldi. Twitter hesabından konuşan oyuncu, “EVOS’u küçümsemeyelim bu arada, baya güçlüler” dedi.

“Flash Wolves çok çok daha güçlü”

Flash Wolves’un yerine EVOS’la eşleşen ve Flash Wolves’tan daha iyi görünmeyen bir takımla oynayacak olan temsilcimiz, sosyal medyada da büyük güç topladı. Bu konu üzerine de yorum yapan fab, Flash Wolves’un “çok çok daha güçlü” olduğunu belirtti.

EVOS’u incelediğimiz video bu akşam saatlerinde YouTube kanalımızda olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL