Connect with us

Güncel

Murat Tayhan’dan GameX 2022’ye davet

GameX 2022, 19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde!

Murat Tayhan'dan GameX 2022'ye davet

Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX 2022’nin başlamasına saatler kala espor ve oyun dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Murat Tayhan’dan fuara dair bir mesaj geldi.

18 Mayıs Çarşamba gününün akşam saatlerinde kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Tayhan, GameX’in özel ve değerli olduğunu dile getirip, “Oyun ve espor için önemlidir ve herkesin destek verip, çatısı altında toplanabileceği büyük bir fuardır. Yarın başlıyor ve 4 gün sürecek. Müthiş etkinlikler, büyük markalar, harika stantlar oyun severleri bekliyor.” sözlerine yer verdi.

GameX 2022 19-22 Mayıs’ta TÜYAP’ta!

Covid-19 pandemisi nedeniyle sın iki yıldır düzenlenemeyen GameX, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile birlikte start alacak. Bu yıl 16. kez düzenlenecek olan fuar, 19-20-21-22 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Buraya tıklayarak biletlerine ulaşabileceğiniz olan fuarda espor ve oyun severleri espor turnuvaları, geek bazaar alanı, GameX Campus üniversiteler alanı, drone yarışları, robot savaşları, indie oyun alanı, kutu oyunları, alt kültür (çizgi roman, anime, manga) alanı, influencer buluşmaları, espor takım etkinlikleri, simülatör ve VR deneyim alanları gibi birçok etkinlik bekliyor olacak.


İlginizi Çekebilir:

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 2. Hafta karşılaşmaları tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel