Connect with us

Twitch Haberleri

Ninja, kendisine “Toksik” diyenlere yayınında sert cevap verdi

Ninja, toksik olduğunu düşünenlere cevap verdi

ninja

Mixer’da yayınlarına devam eden Fortnite yıldızı Ninja, kendisini toksik olarak nitelendiren izleyicilere “Beyniniz yıkanmış” cevabını verdi.

Fortnite’taki yetenekleriyle Twitch’te ünlenip ardından anlaşmayla Mixer’a geçen yıldız yayıncının seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok fazla. Arkadaşlarıyla oyun oynarken bol bol aşağılama ve dalga geçme içeren yayınları olan ismi toksik olarak nitelendiren oyunculara cevap geldi. Ninja, oyunların eğlencesinin bu tür şeylerde yattığını belirtirken kendisini toksik olarak nitelendirenlere “Beyinleri yıkanmış” dedi.

Ninja’nın uzun zamandır birlikte oynadığı bir arkadaş grubu mevcut. Bu grupla oynarken birbirilerine takılan bu grubun yaptıklarını toksiklik olarak algılayan kitle, Ninja’yı bu ithamlarla sinirlendirdi. Ünlü isim, yayınında “Dostum, ben ve bütün arkadaş grubum birbirimize takılıyoruz. Biz böyle yapıyoruz, birbirimize bağırıyoruz, birbirimizi aşağılıyoruz. İşte birbirimize bu kadar yakınız, ve birbirimize sadece biz böyle davranabiliriz. Senin arkadaşların beni beğenmiyorsa pek de umrumda değil.” ifadelerini kullandı.

Ünlü yayıncı, cevabının devamında da herkesin oyun oynarken bir şeylerden yakındığını, eğlencenin büyük bir kısmının burada yattığını söyledi. Kendisinin toksik olduğunu düşünen kişilere “Benim toksik olduğumu düşünenlerin beyni yıkanmış. İzlediğiniz yayıncıyla tanışmak isterdim doğrusu.” cevabını verdi.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş, doğma büyüme Trabzonlu bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Twitch Haberleri