Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

NIP dev1ce: “Akıl sağlığım bu yıl darbe aldı”

Hakkında çıkan söylentiler ardından dev1ce bir açıklama yayınladı.

NIP dev1ce: "Akıl sağlığım bu yıl darbe aldı"

Nisan ayından beri Ninjas in Pyjamas’ın Counter-Strike: Global Offensive takımının bir üyesi olan 26 yaşındaki Nicolai “dev1ce” Reedtz bir süredir hakkında dile getirilen söylentiler hakkında konuştu.

21 Aralık Salı günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 2021 yılının kendi dahil pek çok insan için zor bir yıl olduğunu dile getiren oyuncu, neden mola verdiğime dair yeni spekülasyonlar olduğunu ve mecbur olmadığını fakat takım arkadaşlarına haksızlık olduğunu düşündüğü için bir açıklama yapmanın en iyisi olduğunu düşündüğünü söyledi.

Açıklamasının devamında “Akıl sağlığım bu yıl hem kişisel sebeplerden hem de profesyonel espor oynamanın getirdiği baskıdan dolayı darbe aldı.” diyen oyuncu, NIP ve takım arkadaşlarının akıl sağlığını iyileştirme konusunda çalışmasına zaman verdiğini kaydetti.

dev1ce: “Takımdan ayrıldığıma dair tüm bu saçma sapan haberler tam olarak bu, saçmalık”

5 Tweet’lik açıklama serisinin devamında iyileşme yolunda aktif adımlar attığını, oyunun zirvesine geri dönmeyi ve kendisinin en iyi versiyonu olmasını sağlayacak işi yapmayı dört gözle beklediğini söyleyen dev1ce, hakkında ortaya koyulan iddialar hakkında da konuştu.

Ninjas in Pyjamas’dan ayrılacağı yönündeki haberler hakkında “Takımdan ayrıldığıma dair tüm bu saçma sapan haberler tam olarak bu, saçmalık.” sözlerini dile getiren oyuncu, bu açıklamasının rahatsız edici söylentileri durdurmaya yarayacağını umduğunu söylerken, “medyadan şu anda mahremiyetime saygı duymasını rica ederim.” dedi ve parlak bir 2022 yılını dört gözle beklediğinden de bahsetti.


İlginizi Çekebilir:

Natus Vincere rüzgarı BLAST Premier World Final 2021’de de devam etti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive