Connect with us

Espor

Old Spice Espor Ödülü Futbolist’in oldu!

68. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Old Spice Espor Ödülü’nün kazananı Futbolist ekibi!

Old Spice Espor Ödülü Futbolist'in oldu!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’daki Gaming House’u FUTHOUSE’u açması ile gündemimize gelen Futbolist ekibi, 30 Mart Çarşamba gününün akşam saatlerinde aldığı ödül ile tekrardan gündemimize geliyor.

Gillette-Milliyet ortaklığında 7. kez düzenlenen 68. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni Volkswagen Arena’da 30 Mart Çarşamba günü akşamında gerçekleştirildi. 15’ten fazla kategorinin belirlendiği ödüllerde yaklaşık beş milyon oy kullanıldığı belirtilirken, ödül kategorileri arasında Old Spice Espor Ödülü de yer aldı.

Old Spice Espor Ödülü’nün kazananı: Futbolist

Oylamanın sonucunda 68. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri kapsamında verilen Old Spice Espor Ödülü’nün kazananı Futbolist ekibi oldu. Törende P&G Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Onur Yaprak, ödülü takımın Kurucu Ortakları Sinan Dursunoğlu ve Furkan Yüksel’e takdim etti.

Ödülü kazanmalarının ardından bir konuşma yapan Dursunoğlu, duygu ve düşüncelerini “Selamlar herkese, aslında biz çok yeni bir spor branşıyız. Fakat şu an geldiğimiz noktada 10 farklı branşta 58 sporcu ile ülkemizi temsil etmeye çalışıyoruz. Bunun dışında Futbolist olarak 103 kişilik kocaman bir aileyiz. Bu ödülü bütün ailemiz için ve aynı zamanda burada yanımızda olmayan ortaklarımız için de alıyoruz. Çok teşekkür ederiz. Gümbür gümbür geliyoruz.” şeklinde ifade etti.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali detayları belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor