Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali detayları belli oldu!

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali için ilk detaylar paylaşıldı! #KMF2022

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali detayları belli oldu!

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi kapsamında yarı finaller için nefesler tutulmuşken, Lolespor’un resmi sosyal medya hesapları ve web sayfası üzerinden Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali detayları espor severler ile paylaşıldı.

Paylaşılan bilgilere göre yarı finallerde oynanacak olan Galatasaray Espor – Dark Passage ve fastPay Wildcats – Info Yatırım Aurora karşılaşmalarından galip olarak olarak ayrılacak takımlar, 9 Nisan Cumartesi günü oynanacak final büyük finalde karşı karşıya gelecek.

Finalist takımlar, Ciner Stüdyoları’nda Kış Mevsimi Finali 2022 için özel olarak hazırlanmış sahnede karşı karşıya gelecekken, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kış Mevsimi Finali seyircisiz olarak gerçekleştirilecek.

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Finali ganimetleri de belli oldu

Lolesport.com üzerinde yayınlanan yazıda 2022 Kış Mevsimi Finali’nin ne zaman ve nerede yapılacağı hakkındaki detaylar haricinde izleyicilerin kazanacağı ganimetler de belli oldu.

Paylaşılan bilgilere göre final karşılaşmalarını kendi hesaplarıyla lolesports.com üzerinden izleyen izleyiciler, KMF 2022 ganimetleri arasında yer alan usta işi dahil olmak üzere 6000 adet Hextech Seti’nden birini kazanma şansını yakalayacak.

Büyük finaldeki ödüllere ek olarak 2-3 Nisan tarihlerindeki yarı final sürecinde de maçların bazı önemli anlarında ödül dağıtılacağı paylaşılan bilgiler arasında yer aldı.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı final eşleşmeleri belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor