Connect with us

Overwatch

Overwatch League’in önümüzdeki sezonu normalden geç başlayacak

Yeni sezon bahar aylarında taraftarlar ile buluşacak.

Overwatch League'in

Overwatch League‘in önümüzdeki sezonu hakkında hayranların kafalarındaki soru işaretlerini giderecek bazı açıklamalar yapıldı.

Pandemi sebebiyle neredeyse her etkinliğin farklı formatlarda karşımıza çıktığı yada erteleme haberlerinin geldiği şu günlerde Overwatch hayranları tarafından merak edilen konulardan biri de Overwatch League’in ne zaman başlayacağı sorusuydu. Bu soruya Oberwatch League Başkan Yardımcısı olan Jon Spector yayınladığı bir video ile yanıt verdi. Spector bu videoda hayranlar arasında konuşulan dedikoduların da doğruluğunu ispatlamış oldu.

Ligin yeni sezonunun ilkbaharda başlayacağını belirten Spector sözlerine ”bu genellikle Şubat ayında başladığımız vakitlere karşın plan yapmak için bizlere biraz daha zaman sunuyor” ifadelerini de ekledi. Ayrıca Summer Showdown gibi aylık turnuvaların başarısı sonrasında Spector yeni sezonda da böyle etkinlikler göreceğimizin de mesajını vermiş durumda.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch