Connect with us

Güncel

Overwatch oynaması ücretsiz oldu!

Ayrıca çapraz oynama etkin durumda olacak!

20 Aralık’tan 2 Ocak’a kadar Overwatch, oyunu satın alarak ilerleme kaydedebilecekleri ücretsiz bir deneme süresine ev sahipliği yapacak. Ücretsiz deneme süresi, Battle.net hesabı olan PC’deki yeni oyuncular, PlayStation Plus üyeliği olan PlayStation oyuncuları ve Xbox Live Gold üyeliği olan Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Nintendo Switch kullanıcıları ise bu ücretsiz deneme süresine dahil olmayacak.

Overwatch ayrıca çapraz oynamayı etkinleştirdi, böylece konsollardaki ve PC oyuncuları, oyun ve arcade modlarını birlikte oynayabilecek. Ücretsiz deneme, oyuncuları çok fazla kısıtlamayacak ve hızlı oyun, arcade ve özel oyun modlarında oyunun 32 kahramandan herhangi birini oynayabilecek. Ücretsiz deneme ile birlikte oyuncular rekabetçi oyun moduna ise erişemeyecek.

Ek olarak, yeni oyuncuların ücretsiz deneme süresi boyunca kaydettiği ilerlemeler , aynı hesapta Overwatch satın alındığı sürece tam hesaba aktarılacak . Örneğin, bir ücretsiz deneme oyuncusu promosyon sırasında 18. seviyeye ulaşırsa, oyunun tamamını o hesaptan satın alırsa tekrar birinci seviyeden başlamak zorunda kalmayacak. Oyuncular ayrıca 6 Ocak’a kadar sürecek Winter Wonderland etkinliğinin keyfini çıkarabilecek.


İlginizi Çekebilir:

Sana Özel Mağaza League of Legends’ta yerini aldı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel