Connect with us

Call of Duty

Yeni harita ‘Icebreaker’ COD Mobile’a geliyor!

COD Mobile Sezon 11’de oyuncular, oyuna yeni bir haritanın eklenmesini heyecanla bekliyor.

COD Mobile Sezon 11’de oyuncular, oyuna yeni bir haritanın eklenmesini heyecanla bekliyor. COD Mobile’in yeni haritası Icebreaker, oyunun sosyal medya hesaplarından resmi olarak duyuruldu. İlginçtir ki bu yeni bir COD Mobile haritası değil, Black Ops 4’te yer alan eski bir harita. Ancak Icebreaker haritasının en iyi yanı COD Mobile oyuncularının çok oyunculu mod üzerinde ilk kez deneyimleyebilecek olması.

Activision’ın resmi blogunda Icebreaker haritasının Cod Mobile’de yer alması hakkında şu sözlere yer verdi:

İlk kez Call of Duty®: Black Ops 4’te görülen Icebreaker merkezleri, Kuzey Kutbu’nda uzun süredir kayıp olan bir nükleer denizaltının içinde ve çevresinde savaşıyor. Bu orta büyüklükteki haritanın soğuk havasında zorlayın ya da denizaltının her dönüşte savaşın başladığı buzlu güvertelerinde şansınızı deneyin.

Oyuncular yüzerken yüzeyin üstünden ve su altından da ateş edilebilecek. Mermi düşüşü biraz değişik gözüküyor ve su altında hedefleri vurmak oldukça zor gözüküyor. Çok oyunculu oyunun farklı mı yoksa aynı mı olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Yeni harita hakkında yayınlanan video’ya göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Mobile güncellenen Yaşayan Ölülerin Kuşatması oyun modu yeniden başlıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty