Connect with us

Overwatch

Overwatch oyuncuları Amplification Matrix yeteneğinin yeni halinden şikayetçi

Yeteneğin yeni hali fazla güçlü bulundu.

Overwatch oyuncuları

Bazı Overwatch oyuncuları Baptiste’in Amplification Matrix adlı yeteneğinin son düzenlemelerden sonra kontrolden çıktığını düşünüyor.

Oyuna eklendiği günden bu yana en çok tercih edilen destek sınıfı karakterleri arasına girmeyi başaran Baptiste bunu elbette ki eşsiz yeteneklerine borçlu. Etkili olduğu alandaki takım arkadaşlarını ölümsüz yapan Immortality Field yeteneğinin yanı sıra Baptiste Amplification Matrix adlı yeteneği sayesinde ise hasar ve iyileştirmelerini daha da etkin kılabiliyor. Yetenek penceresinden yapılan her hasar ve iyileştirme iki katı oranda etkili oluyor.

Geçtiğimiz günlerde bu yetenek için yapılan düzenleme ile birlikte pencerenin boyu 5 metreden 9 metreye, yani neredeyse 2 katına çıkmış durumda. Bu da halihazırda güçlü olan yeteneği daha da ölümcül bir şekle sokuyor. Hatta videoda da görülebileceği üzere yetenek Blizzard World haritasında belirtilen noktada kullanıldığında aynı anda iki kritik noktayı birden tutmak mümkün oluyor. Bakalım geliştiriciler konu ile ilgili nasıl bir yol izleyecekler?


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Overwatch