Connect with us

Fortnite

Fortnite’ta sezon sonu için geri sayım başladı

Büyük savaşa artık sayılı günler kaldı.

Fortnite'ta sezon sonu

Fortnite’ta sezon sonu için oyuna eklenen sayaç aynı zamanda merakla beklenen sezon sonu özel etkinliğinin de başlangıç tarihini ortaya koyuyor.

Bölüm 2 sezon 4 ile birlikte oyuncuların karşısına bir kez daha Marvel işbirliği ile çıkan Epic Games Fortnite evrenine süper kahramanları dahil ederek dikkatleri yine üzerine çekmişti. Süper kahramanların bol bol boy gösterdiği bir sezonun da elbette süper bir kötüye karşı vereceğimiz destansı savaş ile bitmesi neredeyse kaçınılmazdı. Bu sezonun bitişi de Marvel‘ın en ünlü kötülerinden Galactus‘a karşı vereceğimiz savaş ile olacak.


Oyunun giriş ekranına eklenen sayaç da büyük mücadeleye ve dolayısıyla da sezon sonuna ne kadar zaman kaldığını oyunculara gösteriyor. 1 Aralık tarihinde sona ereceği görülen sezonun ardından yeni sezonun ne zaman başlayacağı ise şimdilik merak konusu. Ancak veri madencilerinin yaptığı sızıntılar 3 Aralık tarihi üzerinde yoğunlaşıyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite