Connect with us

Fortnite

Fırlatma rampaları Fortnite’a geri dönebilir

Oyun dosyaları arasında bulunan ipuçları oyuncuları heyecanlandırdı.

fırlatma rampaları

Veri madencileri tarafından yapılan yeni sızıntılara göre Fortnite’ın popüler eşyaları arasında olan fırlatma rampaları oyuna yeniden eklenebilir.

Oyunu her daim dinamik tutmak konusunda büyük bir çaba sarf eden geliştirici ekip bu çabaları doğrultusunda oyun içerisindeki nesnelerde ekleme yada çıkartmalar yapmaktan da geri durmuyorlar. Her sezonun birbirinden farklı ve ilginç temalarına uygun olacak şekilde düzenlenen içeriklerden bazıları sonraki sezonlarda yeniden karşımıza çıkabiliyorlar.


Fırlatma rampaları oyuna eklendiklerinden beri ilk kez bu sezonda kaldırılmışlardı. Oyuna dinamizm katan bu ögeler görünüşe göre gelecek sezonda yeniden karşımıza çıkacaklar. ‘Mang0e‘ adlı veri madencisinin v14.60 yamasının dosyalarından elde ettiği bilgiler oyuncuları da bir hayli sevindirmiş durumda. Ancak bunun resmi bir bilgi olmadığını, fırlatma rampalarının oyuna eklenseler bile bir sınırlı süreli etkinlikte kullanıldıktan sonra tekrar kaldırılabileceklerini unutmamakta fayda var.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite