Connect with us

Overwatch

Overwatch Winter Wonderland etkinliği ne zaman?

Overwatch’ta yılın son etkinliği yaklaşıyor

Overwatch yılın belli dönemlerine özel düzenlediği etkinlikler ile hem oyunculara farklı oyun modları sunuyor hem de içeriğini güncel tutuyor. Oyun artık klasikleşmiş etkinliklerinden biri olan Winter Wonderland ile yakın bir zamanda geri dönmeye hazırlanıyor. Overwatch için senenin son etkinliği olan Winter Wonderland kış ve yeni yıl temalarının birleşimini oyunculara sunuyor.


Winter Wonderland’in klasikleşmiş oyun modu ise Yeti Hunt. Bu mod ile oyuncular 5 Mei ve 1 Winston’dan oluşan takımlar halinde mücadele ediyorlar. Winston Mei’ler onu avlamadan haritadaki biftekleri yemeye çalışırken Mei takımı için ise görev buna izin vermemek. Oyunun çıkışından beri her yıl gördüğümüz bu etkinliğin sıkıcılaşmaya başladığı da bir gerçek. Ancak Blizzard cephesinden henüz yeni bir oyun moduna dair ipucu yok.

Etkinliğin başlangıç tarihi de henüz net olarak duyurulmuş değil. Ancak bundan önceki senelere bakacak olursak Winter Wonderland için Aralık ayının 2. haftasını beklemek isabetli olacaktır diye düşünüyoruz. Genellikle bu tarihte başlayan etkinlik ay sonunda sona erer.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch