Connect with us

Espor

Papara SuperMassive Blaze PUBG hakkında önemli açıklamalarda bulundu!

Papara SuperMassive Blaze, PUBG arenasına veda ediyor!

Papara SuperMassive Blaze PUBG

Türkiye espor arenasının en önemli isimlerinden Papara SuperMassive Blaze PUBG hayranları başta olmak üzere espor arenasını ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu. Açıklama, takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

2016 yılında Hakan Baş ve Kaan Karamancı tarafından kurulan ve güncel olarak Papara SuperMassive Blaze ismi ile espor arenasında kendisini gösteren takım, kuruluşundan bu yana çeşitli oyunlarda büyük başarılara imza atarak hem ülkemizde hem de uluslararası arenada boy gösterdi. Bu başarılı süreç içerisinde ise yer yer yeni katıldıkları yer yer ise ayrıldıkları arenalar oldu. Bugün ise Papara SuperMassive Blaze, PUBG takımı hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Yaptıkları açıklamaya göre Papara SuperMassive Blaze, 2022 Ocak itibarı ile PUBG Espor arenasından ayrılıyor. Bu ayrılık hakkında detayları ve ayrılığın sebebini ise sosyal medya üzerinden paylaştıkları gönderiye dahil ettiler.

Bu ayrılık hakkında Papara SuperMassive Blaze “verdiğimiz emeğin oyun sahibi şirket tarafından karşılıksız kalması” şeklinde ifadelere yer verdi. İfadelerin sonunda ise şimdiye kadar Papara SuperMassive Blaze PUBG tarafında emek vermiş oyuncu ve ekip arkadaşlarına teşekkür eden takım böylece PUBG Espor arenasından ayrılmış oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor